BEDAVA TİŞÖRT VE RUJ

19.08.2010 - Yorum Yaz

Şimdi dediğim bu yolları takip ederk bu bedavaya ulaşabilirsiniz.Yani bedava ruj ve tişörte... Fakat uzun bir bedava ... Ve bunu 1 kere yapmanız yetmeyebilir. Defalarca denemek zorunda kalabilirsiniz.


 
İlk önce bir internet sayfası açıp sayfanın yukardaki menünün sağ tarafındaki araçlara oradanda internet seçeneklerine tıklayın.


Oradan sil butonuna yeni çıkan pencereden tümünü sile tıklayın. Açılan pencerede küçük kutucuğu işaretleriyip evete basın.Eğer programınız farklıysaki benim farklı sil butonunda içinde tüöüsil olmayabilir. Dosya sil,tanımlama bilgisi sil hep ayrı.. Tek tekte yapabilirsiniz.

 


 

 

 Daha sonra yeniden az önce olduğu gibi araçlara ve internet seçeneklerine tıklayıp üstteki bağlantılara oradan yerel ağ ayarlarına tıklayın. Daha sonra açılan penceredeki küçük kutucuğa tıklayın adres kutucuğuna  200.195.132.240 r.nok.: kutucuğuna 8080 e basıp tamama ve yeniden tamama basın.

 

 


 

 

 

Daha sonra bir internet sayfası açın ve http://www.stardoll.com/en/campaigns/oboticario_br/ adresine gidin. Üyelik girişi yapın. Sayfanın açılmasını bekleyin. Yalnız biraz sabırlı olun çünkü çok yavaş ilerliyor. Daha sonra o sarı kutucuğa tıklayın.

 


 


İşiniz bittikten sonra yeniden araçlara ve internet seçeneklerine tıklayıp
 


 

çıkan pencerede bağlantılar yerel ağ ayarlarına tıklayıp  küçük kutucuğun işaretini silin. Tamama ve yeniden tamama basın. Yoksa bilgisayarınız çok yavaş ilerler. Artık bedavalarınız keyfini sürebilirsiniz. Tişört suitinize ruj güzellik salonunuza gelecek.

     Bu bedava ve açıklama,reimleri için Selingirls'ün stardoll haberleri sitesine teşekkür ederim.. Bu bedavayı onun sayesinde sizinle paylaşıyorum. Teşekkürler arkadaşım...

Yorum Yaz:
Yorum Yaz