MSW butonları yok!

14.10.2013 - Yorum Yaz
MSW butonları yok! |  görsel 1

  Biliyorsunuz ki şuan yarıfinalistlerden her gün 1 tanesini oyluyoruz fakat bu sabah oylamaya gittiğimde oy butonunu göremedim 17 Ekimde final'in başlası lazım ama şuan 14 Ekim MSW de böyle bir hata olmayacağına göre  bence sonuçlar erken açıklanabilir,siz neler düşünüyorsunuz     

Devamı »

Yeni Tasarım

05.10.2013 - Yorum Yaz
Yeni Tasarım |  görsel 1

Stardesign Fashion' bir ürün daha eklendi  Fiyatı 9 stardollars olan bir çanta :) bir kere  tasarlamalısınız demeliyim :)  

Devamı »

Saç Ödüllü Yarışmamızın Kazananı!

01.10.2013 - Yorum Yaz

Öncelikle herkese merhaba :) Bugün sizlere, pazar günü bloğumuzda paylaştığımız ''Yeni Saç Ödüllü Yarışma!'' başlığı altındaki yarışmamızın sonuçlarını açıklayacağım. Yarışmamızın konusu istediğimiz herhangi bir ünlüyü medolümüze benzetmekti, 15 kişilik bir katılım oldu ama değişik kareler çıktı ortaya. Ve sıra kazananı açıklamaya geldi :)   YARIŞMAMIZIN KAZANANI - basakkeser   Öncelikle tebrik ediyorum :) Katılan arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum! :)        

Devamı »

Yeni Saç Ödüllü Yarışma!

29.09.2013 - Yorum Yaz
Yeni Saç Ödüllü Yarışma! |  görsel 1

Merhaba, arkadaşlar yeni bir yarışma düzenliyoruz ilk olarak belirteyim ki facebook sayfası açmak zorunda kaldık. Çünkü yarışmamıza katılmanız için resim atmanız gerekiyor ve rahatlıkla resim atmanız için en uygun yer facebook.   Yarışmamızın Konusu ; Medolünüzü güzellik salonundan istediğiniz herhangi bir ünlüye benzetmek. Ve istediğiniz ünlüye benzettiğiniz medolünüzün, ekran resmini çekip facebook ; https://www.facebook.com/pages/Cute949-Stardoll-Bedavalar%C4%B1-ve-Haberleri/447668448613286 adresine yollamanız. :)   Ödülümüz ise haberin resmindeki ''Conjure'' isimli kullanıcının tasarlamış olduğu güzel bir saç :)   Yarışma Süresi ; 1 Ekim 2013, Salı Günü, Öğleden sonra. Yarışmanın En Önemli Şartları ; -Medolünüz alıntı olmasın yoksa elenirsiniz. -Yeni bir hesap açıp, ünlüyü oradan da benzetme şansınız var. -Yarışma resminizin herhangi bir yerine SD isminizi yazmayı unutmayın. Şartlarımız Bu kadar arkadaşlar :) Herkese Başarılar :)   ...

Devamı »

Yeni Yazar!

28.09.2013 - Yorum Yaz
Yeni Yazar! |  görsel 1

Merhaba, arkadaşlar sizlere kombin önerileri ve bedavaları paylaşmak için geldim. :) Bu süreçte yeni bedavalar,çekilişler,yarışmalar,öneriler,yeni haberler ve duyurular paylaşacağım. Kolera1352'nin güvenilir birisi bulma çağrısına kuzeni olarak yardım edeceğim. Umarım önerilerilerimi beğenirsiniz :)

Devamı »

Bedavaları yetiştiremiyorum

28.09.2013 - Yorum Yaz

  Biliyorsunuz haftanın 5 günü okul, okuldan geldikten sonra bedavaları yazabilirim ama yazmaya ne yazıkki fırsat bulamıyorum.Sınavlarım var ve nereye nasıl yetişeceğimi bilemiyorum kafam çok karışık.Geçen sene hiç bu kadar zorlanmamıştım çünkü okul zamanım benim işlerimi kolaylaştırıyordu.Bu sene ne yapacağımı gerçekten bilemiyorum.Hafta sonu bedavaları yazarım diye düşündüm ama bedavaların tümünün tarihi geçmiş.Kombin  önerileri yapacak vaktimde yok.Hafta içi ancak mobilden takılıyorum.ve mobil olarak da haber yaymak imkansız.Yardımcı alayım desem başıma daha kötüsü gelecek nedenmi?5 gün üst üste giremem belki oyuna.Her zaman olduğu gibi zdm yazar olmak istekleriyle dolar diğer yorumları göremem yardım isteyen kişilerin yorumları arka sayfalara gider.10 dakika girdiğimde yorumları silip zamanımımı öldüreyim.Klübümüze de yetişemiyorum bir kişi.Ama unutmayın ve şunu bilinki blogu hiçbir zaman kapatmayacağım ve sürekli devam ettirmeye çalışacağım.Belki aktif bir yazar bulursam yakınlarımdan veya çevremden,size bedavaları yetiştirebiliriz.Unutmayın işim çok zor beni anlayışla karşılayın veya empati kurun bir de beni düşünün ve yardımcı olun.  

Devamı »