Stardollar Ödüllü Yarışmamız !

13.08.2014 - Yorum Yaz
Stardollar Ödüllü Yarışmamız ! |  görsel 1

 

Uzun bi aradan sonra bu sefer yarışmayla aranıza döndük

Hemen anlatıyorum ;  :)

Bana (kolera1352) veya diğer yazarımız _daydream 'a makyaj yapacaksınız.Kime yapacağınıza siz karar verin istedik :)

Belirlediğimiz bir konsept yok kendi görüşümüzle en güzel makyaj yapan kişiye ödül vereceğiz

Ödülümüz 30 stardollar , normal üye kazanırsa dilek listesinden karşılayacağız ödülü.Süperstar iste bazarından alışveriş yaparak 30 stardollar'ı hediye edeceğiz :)

Süresi ise şuandan itibaren başladı perşembe gününe kadar sürdürmeyi düşünüyoruz fakat ne olur ne olmaz siz bizi takip etmeyi unutmayın.

Yarışmaya katılım kuralları şöyle ; 

Seçtiğiniz medoll'e makyaj yapıp resmini çektikten sonra tanıtımınıza '' Cute949 blogundaki makyaj yarışması katılımcısıyım '' yazarak resmi tanıtımınıza ekleyin.

Yanlış anlaşılmasın diye bir kere daha söylemek istiyorum; 2 medoll'e makyaj yapmayacaksınız sadece 1 medoll üzerine makyaj yapacaksınız,bizim belirlediğimiz medoller içinden seçip makyaj yapmazsanız katılımınız direk iptal olur. 

Kazanan kişiyi klüp de ve burda belirteceğim.

http://www.stardoll.com/tr/clubs/forum.php?id=4754568&topicId=39072562 

yukarıdaki linkte klübümüzdeki tartışmanın linkini attım ordan katılımcı oldugunuzu belirterek (yorum atarak) yarışmaya dahil olabilirsiniz

Arkadaşlar yeni açılan veya fake hesaplarla katılım olmasını engellemek için lewel sınırı koyduk,17 lewelden düşük bir lewele sahip olan kullanıcıların katılımı geçersiz sayılıyor. 

Bol şanslar :)

 

kolera1352     &     _daydream

 

Yorum Yaz:
Yorum Yaz